Kalite | GAZİANTEP OSTİN BAKLAVACISI

Kalite

Anasayfa  >>  Kalite

 ” KALİTE ASLA TESADÜF DEGİLDİR. ”  

 

    LEZZETLİ  BAKLAVANIN YAPIMI ÖNCELİKLE KALİTELİ MALZEME KULLANMAYI GEREKTİRİR. OSTİN BAKLAVA OLARAK EN KALİTELİ MALZEME KULLANILARAK SİZ DEGERLİ DOSTLARIMIZ İÇİN DAMAK TADINIZA UYGUN, SİZLERİ RAHATSIZ ETMEYECEK, YERKEN ZEVK ALACAĞINIZ BAKLAVALAR ÜRETMEYE ÇALIŞMAKTAYIZ. BU ÜRETİMİ YAPARKEN BAKLAVA İÇİN; ÖZEL ÜRETİLMİŞ SERT BUĞDAY UNU, BUĞDAY NİŞASTASI , ÖZEL OLARAK ÜRETİLEN SADEYAĞ, GAZİANTEP’DE YETİŞTİRİLEN ANTEP FISTIĞI  KULLANILMAKTADIR.

Müşterilerimize karşı özverili olmak süretiyle müşteri memnuniyetine ön planda tutmak ve firmamıza duyulan güveni muhafıza etmektir.

Baklavacı OSTİN “KALİTEYİ NİTELİKLİ İNSANLAR ÜRETİR” sloganı ile sadece konusunda en büyük veya en iyi üreten kuruluş olma isteğinin yanı sıra daima gerçek Gaziantep Baklavasının tarihine tüm saygısıyla sizlere üretip sunmaktadır. 

Baklavacı OSTİN için baklava bir sanat gerektirir. Ve şairin bir şiir yazması gibi özenle ve halı dokur gibi tek tek her bir parçanın aynı kalitede olması prensibi esaslarına dayanmaktadır. 

Baklavacı OSTİN ürettiği ürünlerin lezzetli, hafif, hijyenik ve en önemlisi gerçek Gaziantep Baklavası olma niteliğinde ısrarlı ve iddiacıdır… 

Bizler Baklavacı OSTİN ailesi olarak sizlere titizlikle gerçek Gaziantep Baklavasını üretmekten ve sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.. Sizleri sadece müşterilerimiz olarak değil dostlarımız olarak da OSTİN Baklavasını tatmanız için bekliyoruz.

BİZ TATLICI DEĞİLİZ

BİZ BAKLAVACIYIZ

Baklava bir sanattır. Şair ne güzel söylemiş; “Baklavacı yalan söyler ama Baklava asla yalan söylemez.” OSTİN Baklavaları KARTAL, ÇEKMEKÖY, SAMANDIRA, SANCAKTEPE Yenidoğan ve ÜMRANİYE Çakmak şubelerimiz haricinde başka bir yerde satılmamaktadır.

OSTİN BAKLAVA